Media

18.04
Nowa odsłona orzeszków ziemnych od Moreso

Do asortymentu marki Moreso i rodziny przekąsek Quick Snack dołączyły dwa nowe produkty: orzeszki ziemne prażone z dodatkiem soli himalajskiej oraz orzeszki ziemne prażone bez soli.

... Czytaj dalej»

07.03
Świąteczne bakalie nie tylko w klasycznej formie

Rodzynki, morele, śliwki czy żurawina mogą w wyjątkowy sposób podkreślić smak klasycznych świątecznych wypieków m.in. serników, keksów, babek i mazurków. Szczególnie dobrze będą sprzedawać się w okresie przedświątecznym. Na popularności zyskują także warianty tarte.

... Czytaj dalej»

17.12
Od czego zależy jakość świątecznych wypieków?

O tym dlaczego wciąż zdaje nam się, że „kiedyś to były ciasta, a dziś to już nie to samo” i czy możemy jeszcze zaimponować swoim wypiekiem przy wigilijnym stole rozmawiamy z Sławomirem Ogryzkiem, prezesem zarządu ROS SWEET Sp. z o.o.

... Czytaj dalej»

17.10
Nadchodzi czas żniw dla detalistów i producentów bakalii

Zbliżający się okres Bożego Narodzenia to czas żniw dla detalistów i producentów bakalii. Wiodący gracze nie oszczędzają na marketingowym wsparciu swoich produktów. To się opłaca, bo w przededniu zimowych świąt bakalie stają się produktem pierwszej potrzeby.

... Czytaj dalej»

17.10
„Domowe wypieki” od Moreso alternatywą dla tradycyjnej mąki

Portfolio marki Moreso wzbogaciło się o kolejną nowość. Niebawem do sklepów trafią produkty z najnowszej linii „Domowe wypieki”. W asortymencie znalazły się cztery indeksy – tarte orzechy włoskie, tarte orzechy laskowe, tarte migdały naturalne oraz mak mielony.

 
... Czytaj dalej»

17.10
Marka Moreso poszerzyła portfolio o linię produktów „Domowe wypieki”

Marka Moreso wzbogaciła portfolio się o kolejną nowość. Niebawem do sklepów trafią produkty z najnowszej linii „Domowe wypieki”. 

... Czytaj dalej»

21.09
ROS-SWEET: Produkty BIO to przyszłość. Marka Moreso wprowadza nową linię bakalii

W asortymencie produktów Moreso BIO znalazły się: suszone morele, żurawina suszona, daktyle suszone, słonecznik łuskany oraz pochodzące z polskich plantacji pestki dyni oraz orzechy włoskie. 

... Czytaj dalej»

19.09
Moreso wprowadza na rynek nową linię bakalii

Zmieniające się postrzeganie bakalii, które stają się alternatywą dla słodyczy i słonych przekąsek sprawia, że producenci muszą stale dostosowywać swoje portfolio do coraz bardziej świadomych konsumentów. Należąca do firmy ROS-SWEET marka Moreso zdecydowała się w związku z tym na wprowadzenie nowej linii bakalii BIO z certyfikatem zielonego „euro-liścia”.

 
... Czytaj dalej»

15.09
Przekąski QUICK SNACK

Produkty Quick Snack to nowość w ofercie marki Moreso. Innowacyjne przekąski są zapakowane w jednoporcjowe opakowania typu „on-the-go”.

... Czytaj dalej»

05.09
Nowa linia przekąsek Quick Snack od marki Moreso

Marka Moreso, należąca do spółki ROS-SWEET wprowadza na rynek nową linię przekąsek QUICK SNACK.

... Czytaj dalej»

25.04
Prezes ROS-SWEET: Nasze ziarna doceniają wymagający klienci z zagranicy

Od kilku lat notujemy, kilkunastoprocentowy wzrost sprzedaży maku niebieskiego, pestek dyni, ziaren sezamu i słonecznika. Wyroby te doceniają wymagający klienci na rynkach zagranicznych.

... Czytaj dalej»

21.04
ROS-SWEET zwiększa eksport i wprowadza nowości produktowe

Sukcesywnie pozyskujemy nowe rynki i rozwijamy dział sprzedaży, dzięki czemu liczba odbiorców z zagranicy stale rośnie. Są to głównie kraje Unii Europejskiej, ale też rynki krajów wschodnich, takich jak Rosja, Ukraina czy Białoruś - mówi w rozmowie z serwisem www.portalspozywczy.pl Sławomir Ogryzek, prezes zarządu ROS-SWEET Sp. z o.o, producenta bakalii.

... Czytaj dalej»

01.02
ROS-SWEET i sport

Spółka ROS-SWEET, jeden z największych na Podkarpaciu liderów handlu hurtowego orzechami, ziarnami i owocami suszonymi, dofinansowała wydanie kalendarza miejscowej drużyny koszykówki PTG Sokół Łańcut.

... Czytaj dalej»

01.01
Prezentacje produktów: Walnut Kernel

Orzechy włoskie Walnut Kernel produkowane są z najwyższej jakości ziaren orzechów z Europy Środkowo-Wschodniej. W ofercie ROS-SWEET dostępne są orzechy łuskane różnych frakcji.

... Czytaj dalej»

05.10
ROS-SWEET na targach Anuga 2015

ROS-SWEET Sp. z o.o., jeden z liderów handlu hurtowego bakaliami, orzechami i ziarnami zaprezentuje nowe produkty na targach Anuga 2015 w Kolonii. Przedsiębiorstwo przedstawi pięć własnych brandów produktowych oraz pozostałe pozycje z oferty asortymentowej.

... Czytaj dalej»

07.09
ROS-SWEET Sp. z o.o. zaprezentuje nowości produktowe na Targach IBA 2015

ROS-SWEET Sp. z o.o., jeden z liderów rynku bakalii, ziaren i owoców suszonych, zaprezentuje nowości produktowe na Światowych Targach Branży Piekarskiej i Cukierniczej IBA 2015. Podczas targów firma przedstawi nowości asortymentowe, m. in.: mak mielony, miazgę sezamową i orzech tarty. Zwiedzający będą mogli również obejrzeć pozostałe produkty ROS-SWEET, które od lat cieszą się zainteresowaniem odbiorców. 


... Czytaj dalej»