Produkcja własna

Słupki z migdałów

Słupki migdałowe z oferty ROS-SWEET produkowane są z najwyższej jakości migdałów blanszowanych, importowanych z USA i Hiszpanii. Innowacyjne linie technologiczne umożliwiają cięcie migdałów na słupki różnej grubości, dostosowanej do potrzeb Klienta. Surowiec jest weryfikowany przez Dział Kontroli Jakości na każdym etapie produkcji, co gwarantuje bezpieczeństwo zdrowotne produktu.

Produkt dostępny w opakowaniach 12,5 kg. 

Płatki z migdałów

Płatki migdałowe blanszowane produkowane są na terenie łańcuckiej fabryki ROS-SWEET. Surowce pochodzą ze sprawdzonych upraw z Hiszpanii i USA, co gwarantuje wysoką jakość. Produkt charakteryzuje się doskonałym smakiem i stałą, powtarzalną jakością.

Innowacyjne procesy technologiczne umożliwiają przygotowanie płatków o różnej grubości, dostosowanych do potrzeb i preferencji Klienta. 

Produkt dostępny w opakowaniach 12,5 kg.

Miazga sezamowa

Miazga sezamowa z oferty ROS-SWEET to idealny półprodukt dla sektora cukierniczo-piekarniczego. Wytwarzana jest z wysokiej klasy ziaren sezamu, importowanych z krajów afrykańskich i Indii. Proces prażenia odbywa się w technologii płynnej fluidalnej, która gwarantuje jednolity stopień uprażenia oraz powtarzalny kolor i smak każdej partii. Nasza miazga sezamowa spełnia najwyższe normy mikrobiologiczne, dzięki zastosowaniu termo–stabilizacji a innowacyjny proces mielenia zapewnia jednolite rozdrobnienie całości produktu. 

Dzięki rygorystycznym procesom kontroli, prowadzonym w nowoczesnym laboratorium, miazga sezamowa ROS-SWEET zawsze cechuje się najwyższą jakością.

Produkt dostępny w opakowaniach 25 kg i 220 kg.

Tarte orzechy włoskie

Tarte orzechy włoskie produkowane w ROS-SWEET powstają wyłącznie z surowców najwyższej jakości. Dzięki sortowaniu optyczno-laserowemu produkt jest pozbawiony wszelkich zanieczyszczeń twardych. Pakowanie odbywa się w atmosferze ochronnej gazów, co gwarantuje zachowanie walorów smakowych. Specjalne opakowanie z folii metalizowanej chroni przed światłem i przedłuża okres przydatności do spożycia.
Struktura orzechów włoskich jest sypka i wiórkowata, dzięki temu są gotowe do bezpośredniego użycia.

Orzechy włoskie tarte stanowią doskonały dodatek do wypieków zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów piekarnictwa.

Produkt dostępny w opakowaniach 7 kg.

Mak mielony

Mak mielony z oferty ROS-SWEET to doskonały surowiec do produkcji nadzień cukierniczych. Produkt powstaje wyłącznie z najlepszych jakościowo ziaren maku niebieskiego.

Surowiec poddawany jest procesowi stabilizacji termicznej, która podkreśla naturalny smak i aromat maku oraz niszczy formy wegetatywne pleśni. Zachowana zostaje również powtarzalność i jednolitość każdej partii produktu.

Pakowanie w worki z folii metalizowanej chroni przed światłem i gwarantuje długi okres przydatności do spożycia. Mak mielony nie zawiera sztucznych dodatków ani konserwantów i jest gotowy do bezpośredniego użycia.

Produkt dostępny w opakowaniach 5 kg i 25 kg.

Siemię lniane mielone

Mielone siemię lniane, produkowane w ROS-SWEET powstaje wyłącznie z najlepszych jakościowo, starannie dobranych ziaren siemienia lnianego. Innowacyjny proces czyszczenia gwarantuje czystość na poziomie 99,8%. Technologia i sposób mielenia są kluczowe dla jakości produktu. Siemię nie traci właściwości odżywczych i nie utlenia się. Opakowanie z folii metalizowanej, która chroni przed światłem zapewnia długi okres przydatności do spożycia. Produkt pozbawiony jest wszelkich sztucznych dodatków i konserwantów i jest idealnym dodatkiem do codziennej, zbilansowanej diety. 

Produkt dostępny w opakowaniach 20 kg. 

Suszone owoce - krojone

Innowacyjny produkt o rustykalnym kształcie wytwarzany w 100% z suszonych owoców. Kostki mają naturalny kolor i nie zawierają sztucznych dodatków. Produkt pozbawiony jest całkowicie pestek i jest gotowy do natychmiastowego użycia. Polecany głównie, jako dodatek do jogurtów, mieszanek bakaliowych, dekoracji wypieków oraz do dalszego przetworzenia np. produkcji batonów musli, czekolad i pralin. W aktualnej ofercie dostępne są kostki z suszonych: moreli, śliwek, rodzynek, żurawiny oraz daktyli.

Produkt dostępny w opakowaniach: 

Prażona polska pestka dyni z solą himalajską

Wyrazisty kolor oraz wyjątkowy aromat polska peska zawdzięcza swojemu pochodzeniu.  Produkt prażony jest w technologii ciągłej, która w odróżnieniu od innych technologii oferowanych przez konkurencję gwarantuje stałą powtarzalność produktu, jego jednolitość oraz wyjątkową chrupkość. Innowacyjna specjalnie opracowana metoda solenia sprawia, że sól himalajska przenika do wnętrza pestek i tworzy delikatną solną powłokę. Odpowiednio dobrany krótkotrwały proces prażenia zapewnia maksymalne zachowanie składników odżywczych, dzięki czemu pestka dynia bogata jest w naturalne mikro- i makroelementy oraz witaminy m.in. witaminę A, C oraz E. Produkt jest w 100% naturalny i nie zawiera konserwantów. 

Produkt dostępny w opakowaniach: 8 kg 

Prażony migdał z solą himalajską

Wyjątkowy aromat oraz kremowy posmak migdałów to zasługa wnikliwej selekcji dostawców. Migdał prażony jest w technologii ciągłej, która gwarantuje stałą powtarzalność produktu, jego jednolitość oraz wyjątkową chrupkość. Odpowiednio dobrany krótkotrwały proces prażenia zapewnia maksymalne zachowanie składników odżywczych, dzięki czemu migdały bogate są w naturalne mikro- i makroelementy, witaminy, białko i zdrowe tłuszcze. Produkt jest w 100% naturalny i nie zawiera konserwantów. 

Produkt dostępny w opakowaniach: 8 kg 

Prażony słonecznik z solą himalajską

Słonecznik łuskany prażony z solą himalajską to wyjątkowa przekąska o unikalnych walorach zdrowotnych. Słonecznik prażony jest w technologii ciągłej, która gwarantuje stałą powtarzalność produktu, jego jednolitość oraz wyjątkową chrupkość. Innowacyjna specjalnie opracowana metoda solenia sprawia, że sól himalajska przenika do wnętrza ziaren wydobywając głębsze i silniejsze nuty słonecznika oraz tworzy delikatną solną powłokę. Dzięki prażeniu w gorącym powietrzu, bez dodatku tłuszczu produkt jest mniej kaloryczny od innych produktów tego typu. Produkt jest w 100% naturalny i nie zawiera konserwantów. 

Produkt dostępny w opakowaniach: 8 kg